חיוב נוסף זמני

לאחרונה הודענו על חיוב נוסף זמני על כל משלוחי החבילות והמטענים הבינלאומיים של FedEx Express החל מ- 13 באפריל ועד להודעה חדשה.

החיוב הנוסף יחול על משלוחים בין מקורות ויעדים אלה ללא קשר למקום תשלום החשבונית, כלומר החיוב הנוסף הינו על משלוחי יצוא ועל משלוחי יבוא. 

יישמנו חיוב נוסף זה עקב המגבלות השונות שנובעות ממשבר הקורונה (COVID-19) במדינות ברחבי העולם. מגבלות אלה משבשבות את שרשרת האספקה הגלובלית. הן מגבילות את קיבולת המטען וגורמות לעלויות מצטברות נוספות. אנו מתאימים את פעילותנו התפעולית והמסחרית בהתאם, על מנת שנוכל להמשיך ולהעניק את סל השירותים שלנו בתקופה מורכבת זו.

בהתאם, החל מ -29 באפריל, עלות החיוב הנוסף של משלוחים בינלאומיים של FedEx Express שמקורם בסין יעלה מ- 1 דולר ארה"ב לקילו, ל- 2 דולר ארה"ב לקילו. עדכון זה יאפשר לנו להמשיך ולהעניק את רמת השירות הטובה ביותר, גם בתקופה זו.

עבור רוב המשלוחים היוצאים מסין, יעודכן החיוב הנוסף הזמני מ- 2 דולר ארה"ב ל- 1 דולר ארה"ב לקילו החל מ-22 ביוני 2020.

חיוב נוסף זה תקף עד להודעה חדשה. שאלות בנושא זה יש להפנות לנציג מכירות FedEx או לשירות הלקוחות שלנו.

עלות החיוב הנוסף (דולר ארה"ב לק"ג)

מדינת המקור מדינת היעד
סין שאר מדינות אסיה-פסיפיק שאר מדינות העולם
סין 1.00 1.00
שאר מדינות אסיה-פסיפיק 1.00 1.00 0.22
שאר מדינות העולם 0.22 0.22 0.22
בתוקף מתאריך: 13 באפריל 2020

חיוב נוסף מינימלי לחבילה: 1 דולר ארה"ב
משלוחי Freight) IPF/IEF) – חיוב נוסף מינימלי: 50 דולר ארה"ב

מדוע FedEx גובה חיוב נוסף במהלך משבר בריאות עולמי?

השיבושים וחוסר הוודאות בתעשיית המשלוחים העולמית העלו את העלויות שלנו. החיוב הנוסף הזמני יאפשר לנו להמשיך ולספק שירות בצורה יעילה ככל האפשר עד שתנאי השוק העולמיים יחזרו לשגרה.

כמה זמן ישאר החיוב הנוסף בתוקף?

עד להודעה חדשה. נשוב ונעריך את עלות החיוב הנוסף הזמני באופן שוטף. תנאי השוק משתנים במהירות כתוצאה מנגיף הקורונה. בראש מעייננו להמשיך ולספק את השירות הטוב ביותר האפשרי ללקוחותינו בתקופה זו של אי ודאות ועליית מחירי השירות. החיוב הנוסף הזמני יאפשר לנו לעשות זאת.